Čítajte celú stránku, podrobnejšie pokyny v dolnej časti.

Čítajte s porozumením.

Ak voláte volajte len jeden krát!!!! 

Pred každým príchodom do ambulancie vyplňte COVID 19 dotazník ak ste chorí -  dotazník ochorenia cez napislekarovi.sk

objednávanie receptov-erecepty cez ecasenka!

info o výsledkoch - ecasenka-výsledky!

E-Časenka-elektronická organizácia čakárne v ordinačných  hodinách a objednávanie receptov 

 počas pandémie objednávame cestou ambulancie pre nutnosť  TRIEDENIA  pacientov

Akupunktúra


Akupunktúra je medicínska disciplína

Akupunktúra je medicínska disciplína, ktorá je v histórii medicíny najčastejšie používaným liečebným postupom overeným na nespočetnom množstve klinických pokusov, mnohých overených vedeckou a klinickou medicínou.

Pre diagnostiku, prevenciu a liečbu využíva špecifický systém bodov a dráh a to stimuláciou aktívnych bodov zavádzaním špeciálnych ihiel, alebo pôsobením iných fyzikálnych podnetov ako napríklad: tepla pri moxibuscií, tlaku pri akupresúre, elektrického prúdu pri elektroakupunktúre, laserového lúča pri laseropunktúre a pod.


Aurikuloterapia

Aurikuloterapia - akupunktúra ucha. Využíva poznatok o projekcii celého tela na malej ploche (uchu, rukách,nohách, tvári, vlasatej časti hlavy...), pričom napríklad na uchu, ako mikrosystéme nachádzame aktívne (citlivé ) body len za patologických okolností, zmeny sa môžu objaviť ešte pred klinickými príznakmi.

Akupunktúrna diagnostika

Akupunktúrna diagnostika a liečba predstavuje celostnú regulačnú a informačnú medicínu. Kvalifikovane vykonávaná akupunktúra je jednoduchá a bezpečná, nemá vedľajšie nepriaznivé účinky. Naopak tým, že pomáha redukovať množstvo používaných liekov chráni organizmus a zmenšuje nebezpečenstvo farmakopatológie, zároveň urýchľuje proces liečby.